Első nap, 148. árverés - 214. tétel
Kollar, (Ádám Ferenc) Adamus Franciscus
Historiae diplomaticae juris patronatus apostolicorum Hungariae regum libri tres
Vindobonae, 1762. G. L. Schulz. |
(10)+274+(16)p.+1 kihajt. t. (rézmetszet) A címlapon rézmetszetű vignettával, lapszámozáson belül a Szent Korona egészoldalas rézmetszetű képével. |
XIX. századi félvászon-kötésben. |