Első nap, 148. árverés - 213. tétel
Klupaty Antal, dr.
A kereskedelmi jog kézikönyve. Második átdolgozott kiadás. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1901. Athenaeum. |
VIII+495+(4)+570p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Ceruzás aláhúzásokkal. |