99. árverés - 282. tétel
(Pápai Páriz) Papai Pariz Ferencz
Kolosváratt, 1756. Acad. Betűkkel. |
(10)+410+(5)p. |
Az első magyar nyelvű orvosi könyv nyolcadik kiadása (bővebben lásd Borda 15. sz. ajánlójegyzékét). Tudomásunk szerint hazai közgyűjteményben nem található példánya. |
Restaurált, korabeli bőrkötésben. A címlap javítva, részben pótolva. Győry: 205. old. |