Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
99. árverés
Tétel [1]
Álattan [2-7]
Tételek [8-38]
Wesselényi-összeesküvés [39]
Botanika, kertészet [40-44]
Tétel [45]
Buda és Pest [46-52]
Tételek [53-60]
Családtörténet [61-63]
Tételek [64-65]
Erdély [66]
Tételek [67-79]
1848-1849 [80-85]
Kossuth Lajos és kora [86]
Tételek [87-94]
Fénykép, fényképészet [95-99]
Tételek [100-101]
Fizika, matematika [102-105]
Folyóirat [106-107]
Fürdők [108-110]
Tételek [111-114]
Gasztronómia [115-124]
Tételek [125-141]
Humor, anekdota [142-145]
Tételek [146-157]
Judaica, zsidókérdés [158-162]
Tételek [163-174]
Kézirat [175-178]
Tétel [179]
Kner-nyomtatvány [180-184]
Tételek [185-186]
Jogtörténet [187]
Tételek [188-208]
Lóismeret [209-211]
Tételek [212-220]
Mezőgazdaság [221-232]
Tételek [233-248]
Művészi könyvkötések [249-250]
Tételek [251-256]
Nyelvészet [257-261]
Nyomdászat, könyvtörténet [262-275]
Tételek [276-278]
Orvostörténet [279-287]
Tételek [288-299]
Ponyvakiadások [300-312]
Tételek [313-331]
XVI. századi nyomtatványok [332]
Tétel [333]
XVI. századi nyomtatványok [334-336]
Tétel [337]
XVI. századi nyomtatványok [338-340]
Tételek [341-363]
Szabadkőművesség [364-366]
Tételek [367-371]
Széchenyi István gróf és kora [372-381]
Tételek [382-390]
Szőlészet, borászat [391-397]
Tételek [398-402]
Térkép, atlasz [403-408]
Tételek [409-426]
Utazás [427-434]
Vadászat [435-439]
Tételek [440-441]
Várak [442-445]
Tételek [446-455]
99. árverés - Térkép, atlasz 403-408
403. tétel
Beudant, F(rancois)-S(ulpice)
Voyage minéralogique et géologique, en Hongrie, pendant l'année 1818. Tome quatrieme. Atlas.
Paris, 1822. Verdiere.
Részletek >>
404. tétel
Budapest Főváros tájékozási tervrajza. Rajzolta: Benedict J.
Bp., 1890. Eggenberger.
Részletek >>
405. tétel
A Magyar Sz. Korona Országainak Helyiség és vasúti új térképe. 1894. évi kiadás.
Bp., 1894. Nagel Bernát.
Részletek >>
406. tétel
Magyarország uthálózatának távolsági térképe. A Magyar Automobil Club megbízásából kiadja az Eggenberger-féle könyvkereskedés.
Bp., é.n. Kellner és Mohrlüder ny.
Részletek >>
407. tétel
Az Osztrák-Magyar Monarchia meg Bosznia és Herczegovina
Bécsben, 1892. Cs. és Kir. Földrajzi Intézet.
Részletek >>
408. tétel
Temes-Bégavölgyi Vízszabályozási Társulat keretének térképe
H.n., 1880. ny.n.
Részletek >>