99. árverés - 261. tétel
Lovász Imre
Értekezés a' magyar nyelvújitásról, és annak némelly nevezetesebb hibáiról. Készítette 's kiadta ~.
Pesten, 1835. Trattner-Károlyi ny. |
72p. |
A szerző orvos volt, 1836-ban az ő kiadásában jelentek meg Fazekas Mihály versei. |
XX. századi félvászon-kötésben. Szüry: 2841. |