99. árverés - 254. tétel
Nagy Vilmos, nagybaczoni
A Románia elleni hadjárat. 1916-1917. I-III. kötet.
(Bp.), é.n. (Fráter és Társa ny.) |
VIII+247+(1)p.+10 (2-10.; 12.) kihajt. mell.; VIII+232p.+9 kihajt. mell.; VIII+127p.+8 kihajt. mell. A részben színes térképmellékletek a kötetek végébe helyezve. |
Teljes, az első kötet kollációban nem jelzett mellékletei lapszámozáson belül találhatók. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |