99. árverés - 172. tétel
Kazy, (Ferenc) Franciscus
Historia Regni Hungariae... Tom(i) I-III.
Tyrnaviae, 1737-1749. Typis Acad. S. J. |
(6)+336+(1)p.; (2)+287p.; (2)+279+(21)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Az első kötet díszítése eltér a másik kettőétől. A gerinceken kis sérülésekkel. |