99. árverés - 171. tétel
(Kazy Ferenc)
Tyrnaviae, 1737. typis Academicis. |
(16)+336+(2)p. |
Néhány példány esetében Kazy Ferenc munkájának első kötetéhez hozzákötötték a Koller Imre Ferenc által, a bécsi egyetemen ebben az évben megvédett filozófiai téziseket. A bővített kiadványhoz új címlap készült, amelyen Kazy nevét nem tüntették fel. |
Korabeli, enyhén kopott, aranyozott gerincű bőrkötésben. |