99. árverés - 161. tétel
Jüdisches Jahrbuch — Zsidó évkönyv. Für das Jahr 5694 (1933-1934) évre. Redigiert von Leo Spielberger.
(Pozsony) Bratislava, (1932. Typographia ny.) |
400p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas képpel. |
Első évfolyam. Az egyetlen általunk fellelt adat szerint az évkönyv 1938-ig jelent meg. |
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |