99. árverés - 160. tétel
Istóczy Győző, dr.
A magyar nemzetet megillető hely az európai népcsaládban. Népismei és nyelvészeti tanulmány. Egyuttal válaszul a magyar nemzet ellen bel- és külföldön intézett támadásokra.
Bp., 1908. Buschmann F. ny. |
72p. |
Elékötve: Flavius, (Josephus) József: -- ó-kori héber történetirónak a zsidók ősrégi voltáról szóló vitairata. Magyar-latin kiadás. Forditotta és kiadta Dr. Istóczy Győző. Bp., 1903. Buschmann F. ny. IV+211p. Elékötve: Tacitus: -- római történetíró, a zsidókról. Forditotta és kiadta Dr. Istóczy Győző. Bp., 1903. Buschmann F. ny. 32p. Hozzákötve: Flavius, (Josephus) József: -- ó-kori héber történetirónak, a galileai zsidó hadak főparancsnokának, a zsidó háboruról és Jeruzsálemnek Titus caesar által ostrommal történt bevételéről irt hét könyve. Latinból forditotta és kiadta: Dr. Istóczy Győző. Bp., 1900. Buschmann F. ny. IV+503p. Példányunkból hiányzik a címlap. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérüléssel. Néhány levele kijár a könyvtestből. |