141. árverés - 190. tétel
Liber Jesu filii Syrach qui Ecclesiasticus alias inscribitur: in quo honeste vite institutiones: sanctissime proponuntur
Viennae, (1519.) Joannes Singrenius. |
(83)p. A címlap díszes fametszetű keretben. |
A kötetet Jacobus de Moshaym adta ki. Ritka nyomtatvány lehet, a német nemzeti bibliográfia ugyan leírja, de közgyűjteményi példányt jelez. |
XIX. századi papírkötésben. |
VD16 B 4044.; BNH Cat 0 |