141. árverés - 189. tétel
Co(n)tenta in hoc libello. Ysodorus de sectis et no(m)i(ni)b(us) haereticorum. Divi augustini libellus aureus de fide & operibus. S. Hieronymi liber de perpetua gloriosae Virginis Mariae virginitate. Epistola eiusdem co(n)tra vigilantiu(m) de venerandis sanctorum reliquiis.
(Argentorati, 1523. Joannes Grieninger.) |
(4)+XLVI lev. A címlap díszes fametszetű keretben. |
Példányunk érdekessége, hogy a német nemzeti bibliográfia digitalizált darabjától eltérő variáns. Itt az utolsó két levélen is van számozás és a szöveg fölötti "címsor" sem hiányzik. |
XIX. századi papírkötésben. |
VD16 I 372.; BNH Cat 0 |