134. árverés - 233. tétel
Kiss Mihály
A' Meliánus Gnatereth Paisának meg-rontója, mellyet írt ~
Pesten, 1799. Trattner Mátyás ny. |
XII+(12)+795+(4)p. |
A mű kései válasz Helmeczi Komoróczi István református püspök 1741-ben megjelent, Bernárd Pál kassai minorita Oltáriszentségről írt munkáját támadó — a Helytartótanács által betiltott — írására. |
Kopott aranyozású, enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |