134. árverés - 232. tétel
Kiss Károly
Hunyadi János utolsó hadjárata Bolgár és Szerbországban 1454-ben, s Nándorfejérvár fölmentése a török táboritásától 1456. A nándorfejérvári diadal negyedik százados napján julius 21. 1856. előterjesztette ~. Különnyomat a m. academiai Értesítőből.
Pest, 1857. Landerer és Heckenast ny. |
117p.+2 kihajt. térk. |
Modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |