134. árverés - 234. tétel
Kner Izidor
Aforizmák a nemet mondó nemről
Gyoma, 1932. Kner. |
103+(1)p. |
Az előzéklapon "Kner Izidor pajzán aforizmái" áll, ez a mű tulajdonképpen annak harmadik kiadása. 1000 példányban jelent meg. |
Kopottas gerincű, kiadói félvászon-kötésben. |
Lévay-Haiman: 1.451. |