(Bp., 1937.) Nova. |
240p. Első kiadás. Dedikált: "Ullmann Illynek 937 Mennyei szeretettel Karinthy". |
Az ajánlás címzettje feltehetően Ullmann Adolf báró leszármazottja lehetett. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Inscribed by the author. Original cloth. |