129. árverés - 129. tétel
Kölcsey Ferencz'
~ minden munkái. Szerkesztik B. Eötvös József, Szalay László és Szemere Pál. I-VI. kötet [öt kötetben].
Pesten, 1840-1848. Heckenast. |
1t.+(8)+266+(5)p.; (6)+258+(1)p.; (6)+254+(1)p.; (6)+225+(1)p.; (8)+212+(4)+124p. Első gyűjteményes kiadás. |
A negyedik kötetbe kötve: Kölcsey Ferencz naplója. 1832-1833. Budapest. 1848. Dobrosinál. (2)+173+(1)p. Első kiadás. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Richly gilt contemporary gilt half cloth. Szüry: 2663/a. |