118. árverés - 99. tétel
Nagy Iván családtörténeti értesítő czimerekkel és leszármazási táblákkal. Szerkesztik és kiadják Dr. Komáromy András és Pettkó Béla. 1899ik évi folyam.
Bp., 1899. (Kilián Frigyes utóda ny.) |
(4)+308p. |
Összesen három évfolyama jelent meg. |
Enyhén kopottas gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |