118. árverés - 98. tétel
Kőváry László
A Millennium századában Erdélyben kihalt főúri családok s visszaemlékezés végső sarjai szereplésére
Kolozsvár, 1901. Ajtai K. Albert ny. |
78+(1)p. (Különlenyomat az "Erdélyi Múzeum" 1901. évfolyamából.) |
Hozzákötve: A kölcsönös segélypénztárak és gondoskodó intézetek nálunk és külföldön Bp., 1877. Tettei Nándor és Társa. (4)+63p. |
Modern félvászon-kötésben. Több levele foltos, néhány helyen csúnyán megragasztva. |