118. árverés - 100. tétel
Curtius Rufus, Q(uintus)
De rebus Alexandri Magni historia auperstes. Christophorus Cellarius Recensuit, Novis Supplementis, Commentariis, Indicibus & Tabulis Geographicis inlustravit. Notulas in usum tironum adiecit Christianus Schoettgenius.
Lipsiae, 1721. Thomas Fritsch. |
(34)+636+(70)p.+3 kihajt. térk. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |