Második nap 148. árverés - 20. tétel
(Derham William) Derhám Viliám
Physico-theologia, az-az, az Isten' lételének és tulajdonságinak a' teremtés munkáiból való megmutattatása. Irta Ángliában ~. Magyar nyelvre forditotta Segesvári István. Egy Tábla rajzolattal.
Bétsben, 1793. Trattner Tamás. |
LXIII+(1)+752p.+1 kihajt. mell. (rézmetszet) |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Az első kötéstábla sarkain kis sérülésekkel. |