Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
Második nap 148. árverés
Tételek [1-4]
Bibliofil kiadványok [5-11]
Budapest régi látképeken [12-14]
Tételek [15-22]
Erdély [23]
1848-1849 [24-28]
Tétel [29]
Fizika, matematika [30-37]
Folyóirat [38]
Fotóművészet [39-43]
Grafika, rajz [44-54]
Tétel [55]
Hungarica [56-61]
Jeles magyar történetírók [62-65]
Jogtörténet [66-76]
Tétel [77]
Kézirat [78-90]
Kódex [91]
Tételek [92-94]
Különleges ajánlások [95-106]
Tétel [107]
Magyar avantgárd [108-112]
A magyar biblia évszázadai [113-124]
Tételek [125-126]
Metszet, látkép [127-128]
Mezőgazdaság [129-131]
Tételek [132-133]
Művészi könyvkötések [134-140]
Tétel [141]
Oklevél [142-147]
Az Ország Háza [148-150]
Orvostörténet [151-156]
Tétel [157]
Politikai vitairatok [158-160]
Tétel [161]
Radnóti Miklós [162-165]
Régi Magyar Könyvtár [166-170]
Széchenyi István gróf és kora [171-185]
Térkép, atlasz [186-192]
Tétel [193]
XVI. századi nyomtatványok [194-199]
Második nap 148. árverés - Művészi könyvkötések 134-140
134. tétel
Dissertationum Ludicrarum et Amoenitatum. Scriptores varii. Editio nova et Aucta.
Lugd. Batavorum, 1644. Apud Franciscum Hegerum.
Részletek >>
135. tétel
Denkbuch dem Genius der Freundschaft geweiht
Részletek >>
136. tétel
Közönséges isteni tiszteletére rendeltetett énekes könyv... most... ki-botsáttatott A' Debretzeni Exemplár szerént
Posonyban, 1796. Patzkó Ferentz.
Részletek >>
137. tétel
Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv. Melly A' Régi Impressumból 's más kegyes Könyvekből ki-válogatott Lelki Énekeket, és a' Sz. Dávid CL. 'Soltárit, foglalja magában. Mostan E' rendbe szedetvén, közönséges haszonra ki-botsáttatott...
Kolo'sváratt, 1785. Réf. Koll. Betüivel.
Részletek >>
138. tétel
Missale Romanum ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum, S. Pii V. Pontificis maximi jussu editum, Clementis VIII. et Urbani VIII. auctoritate recognitum, in quo missae novissimae sanctorum accurate sunt dispositae
Viennae, Pragae & Tergesti, 1758. Typis Joannis Thomae Trattner.
Részletek >>
139. tétel
Missale Romanum Ex Decreto Sacros. Concilii Tridentini restitutum, Pii V. Pont. Max. jussu editum, et Clementis VIII. auctoritate recognitum.
Venetiis, 1619-1624. Apud Cieras.
Részletek >>
140. tétel
Toiletten Kalender für Damen. 1804.
Wien, (1804.) J. Grämmer.
Részletek >>