Első nap, 148. árverés - 45. tétel
Csekonics Iván, gróf — Balassa Imre
Ottó az ifjú király élete. Szerkesztették ~.
Bp., 1931. Hornyánszky Viktor ny. |
126+(2)p.+47t. |
Az első levélen Habsburg Ottó 1998-ból származó ajándékozó soraival. |
Kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |