Első nap, 148. árverés - 425. tétel
Pachtler, G. M.
A szabadkőművesség titkos harca trón és oltár ellen. Okmányok alapján irta: ~. Német eredetiből forditotta: A pécsi növendékpapság Szent-Pál-Társulata.
Pécsett, 1876. Lyc.-ny. |
(8)+340p. |
Hozzákötve:
Reischl, Dr. (Karl Wilhelm) Károly Vilmos:
Munkáskérdés és socialismus Bp., 1876. "Hunyadi Mátyás" Intézet. XIX+352p. |
Enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. |