Első nap, 148. árverés - 342. tétel
Müller, (Karl) Károly
Cook, a tengerész. Cook James kapitány élete, utjai és halála. A déli tenger szigetvilágának rövid ismertetése. ~ nyomán a mívelt magyar olvasó közönségnek oktató olvasmányúl nyújtja Dr. Fésüs György.
Pozsony-Bp., (1888.) Stampfel Károly. |
(8)+304p. Egészoldalas és szövegközti képekkel. (Stampfel Károly képes ifjusági és családi könyvtára. 15. kötet.) |
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán felragasztott, rajzos borítóval. |