Első nap, 148. árverés - 259. tétel
Tilos naptár az 1888-iki szerelmetes esztendőre. Irták a "Borsszem Jankó" legényei. Rajzolták Jankó János, Schliessmann J., Homicskó Athanáz és Faragó József.
Bp., (1887.) Athenaeum. |
172p.+1 kihajt. mell. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. A melléklet sérült (hiány nincs). |