Első nap, 148. árverés - 237. tétel
Jókai Mór
A jövő század regénye. I/1-5. — II/1-3. — III. rész [négy kötetben].
Pest, 1872-1874. Athenaeum. |
188+(1)+182+(1)p.; 139+(1)+184+193+(1)p.; 160+(1)+154+(1)p.; 155+(1)+130+(1)p. Első kiadás. |
Korabeli vászonkötésben. A gerincen téves kötetszámozással. |
Szüry: 2117. |