Első nap, 148. árverés - 234. tétel
Zlinszky Imre
A magyar magánjog mai érvényében, különös tekintettel a gyakorlat igényeire. Irta ~. Ötödik kiadás. Tekintettel törvényhozásunk ujabb alkotásaira kiegészítette Dárday Sándor.
Bp., 1894. Franklin-Társulat. |
(4)+852p. |
Enyhén kopott, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Ceruzás aláhúzásokkal. |