Első nap, 148. árverés - 224. tétel
Suhayda János
A magyar polgári anyagi magánjogi rendszer az országbirói értekezlet által megállapitott szabályokhoz és az azóta a legujabb időig hozott törvényekhez alkalmazva. Hatodik átnézett, és bővitett kiadás.
Bp., 1874. Magyar Királyi Egyetemi Ny. |
XIV+(2)+512p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |