Első nap, 148. árverés - 218. tétel
Magyary Géza
Magyar polgári perjog. Harmadik kiadás. Kiegészítette és átdolgozta Dr. Nizsalovszky Endre.
Bp., (1939.) Franklin-Társulat. |
XVI+762p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Ceruzás (részben színes) aláhúzásokkal. |