Első nap, 148. árverés - 196. tétel
Igali Béla
Egy műegyetemi zászlóaljtag naplója 1919-1921
Bp., 1942. (Hungária ny.) |
220+(1)p. Az előzéklapra ragasztott kártyán a szerző ajánló soraival. |
A kötetbe helyezve:
Kísérőlevél a szerző autográf aláírásával. |
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben, eredeti védőborítóval. |