99. árverés - 66. tétel
De Gerando, (Ágost) A.
La Transylvanie et ses habitants. I-II. kötet.
Paris, 1845. (Guiraudet et Jouaust.) |
(12)+427p.+12t. (lith.)+1 színes, kihajt. térk. (lith.); (4)+403p.+3t. (lith.) |
XX. századi félvászon-kötésben. Több helyen ceruzás jegyzetekkel. |