99. árverés - 62. tétel
Nagy Iván
Magyarország családai czimerekkel és nemzedékrendi táblákkal. Irta ~. Kiadja Friebeisz István. I-XII.+pótkötet [nyolc kötetben].
Pest, 1857-1868. Beimel és Kozma - Ráth. |
VI+311+(1)p.; 282+(1)p.; 420+VIIIp.; 504+VIIIp.; 375+VIII+(1)p.; 568+VIIIp.; 610+XII+(1)p.; 340p.; 862+(2)p.; 943+(1)p.; 441p.; 525+(3)p.; IV+379+(2)p. |
Díszesen aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. Szép, egységes sorozat, néhány kötet gerince enyhén kopott. |