99. árverés - 425. tétel
Turoczi, (László) Ladislaus
Ungaria suis cum regibus compendio data. Novissima hac editione aucta, elimata, et ad nostram usque aetatem producta.
Tyrnaviae, 1768. Coll. Acad. Soc. Jesu. |
VIII+631p. |
Díszesen aranyozott gerincű, XIX. századi félbőr-kötésben. Szép példány. |