99. árverés - 423. tétel
Turchányi Tihamér, dr.
Krassó-Szörény megye története az ősidőktől a régi Krassó megye megszűnéséig (1490).
Lugos, 1906. (Virányi János ny.) |
XV+371p. (Krassó-Szörény megye története. Első kötet. Első rész.) |
A sorozatnak nyomtatásban feltehetően nem jelent meg több kötete. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |