99. árverés - 41. tétel
(Diószegi Sámuel)
Debreczenbenn, 1813. Csáthy György ny. |
(4)+396p. Példányunkból az Előljáró Beszéd (XVIp.) hiányzik. |
Kopottas, későbbi félvászon-kötésben. Győry: 56. old. |