99. árverés - 391. tétel
Baross Károly
Magyarország szőlőtermelésének multja és jelene. A "Borászati Lapok" milleniumi száma. Legjelesebb szakiróink közreműködésével szerkesztette: ~.
Bp., 1896. Pátria ny. |
(2)+183+(24)p.+2t. Gazdagon illusztrált. |
Enyhén viseltes, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti (sérült) borító felragasztva. |