99. árverés - 276. tétel
Oberleitner, (Karl) Charles
Album de fac-simile des régents, capitaines et hommes d'état l'an 1500 jusqu' en 1576. Dessines sur les originaux et expliques par ~.
Vienne, 1862. Zamarski & Dittmarsch. |
(30)p.+XIXt. |
A XVI. század jelentős személyiségeinek aláírását tartalmazó kötetben mintegy 30 magyar mellett számos, a magyar történelemben jelentős szerepet játszó személy kézjegye megtalálható. |
Díszesen aranyozott, korabeli félbőr-kötésben. |