99. árverés - 252. tétel
Nagy, (Pál) Paulus
Historia pragmatica regni Hungariae diplomatibus, et scriptorum testimoniis illustrata, auxiliaribusque scientiis aucta; quam in usum auditorum elucubratus est ~. Editio secunda. Tom. I-II.
Pesthini, 1823. Typis Joannis Thom. Trattner. |
1t. (Rudnay Sándor prímás rézmetszetű mellképe)+(8)+VI+(1)+8-427p.; 1t. (Vurum József váradi püspök rézmetszetű mellképe)+(8)+IV+(1)+6-404p. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az első kötet gerincén kis sérüléssel. Poss.: Knauz Nándor gyűjteményi bélyegzőjével. |