99. árverés - 231. tétel
Vanier(e, Jacques)
Paraszti majorság. Fordította ~ből Baróti Szabó Dávid. Második ki-adás, meg-jobbítva.
Kassán, 1794. Füskúti Landerer Mihály. |
408+(14)p. |
Első kiadása 1779-1780-ban jelent meg. Petrik tévesen egy rézmetszetet is jelöl leírásában. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. |