99. árverés - 219. tétel
Merényi Lajos
Herczeg Esterházy Pál nádor 1635-1713. Bubics Zsigmond közreműködésével irta ~.
Bp., 1895. MTT. |
(4)+282+(1)p.+12t. (3 színes, 5 kihajt.) Gazdagon illusztrált. (Magyar történeti életrajzok.) |
Hozzákötve: Széchy Károly: Gróf Zrinyi Miklós 1620-1664. Első kötet. Bp., 1896. MTT. X+334+(1)p.+6t. (4 kihajt.)+1 kihajt. mell. (Magyar történeti életrajzok.) |
Enyhén kopott, díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |