99. árverés - 215. tétel
Makkai László
Szolnok-Doboka megye magyarságának pusztulása a XVII. század elején
Kolozsvár, 1942. Minerva Rt. |
149p. (Különnyomat az Erdélyi Tudományos Intézet 1942. évi Évkönyvéből.) |
Modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |