99. árverés - 213. tétel
Magazin für Geschichte, Literatur und alle Denk- und Merkwürdigkeiten Siebenbürgens. Im Verein mit mehreren Vaterlandsfreunden herausgegeben von Anton Kurz. I-II. Bände.
Kronstadt, 1844. Johann Gött. |
X+446+(2)+4 kihajt mell.; 378+(5)+382-512+(2)p.+1 kihajt. mell. |
Mindkét kötet négy füzetből áll, folyamatos lapszámozással. 1852-ben egy további füzete is napvilágot látott, majd 1859-1860-ban az új folyam két kötete jelent meg. |
Korabeli papírkötésben. A második kötet enyhén sérült, kopottas. |