99. árverés - 174. tétel
Keresztury, (József) Josephus de Szinerszek
De veteri instituto rei militaris Hungaricae ac speciatim de insurrectione nobilium. Par(te)s I-II [egybekötve].
Vindobonae, 1790. Typis Josephi Kurzbek. |
1t. (rézmetszetű címkép)+(16)+398+(3)+402-530+(29)p. |
Enyhén sérült, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |