99. árverés - 154. tétel
Jászi Oszkár
A Monarchia jövője. A dualizmus bukása és a Dunai Egyesült Államok.
Bp., 1918. Új Magyarország Rt. |
117+(3)p. Kunffy Lajosné sz. Tiller Ellának, a szerző közeli barátjának szóló dedikációval: "Elluskának, a jövőbelátónak hálás szeretettel Oszkár 918. X. 12." |
Korabeli félvászon-kötésben. |