99. árverés - 152. tétel
Jászay Pál
A magyar nemzet napjai a legrégibb időtől az Arany Bulláig. Irta ~. Kiadta barátja Toldy Ferenc.
Pest, 1855. Emich. |
1t. (Jászay Pál arcképe, Rohn Alajos kőmetszete)+XIV+(1)+16-560p. |
Enyhén kopott, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító bekötve. |