99. árverés - 129. tétel
Gvadányi József, gróf
Méltóságos ~ magyar lovas generális Donits Andráshoz irt levelei válaszaikkal. Kiadta Cs. L. J. László.
Nagy-Szombatban, 1834. Wachter Bódog. |
63p. |
Posztumusz első kiadás. |
Díszesen aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Poss.: Dr. Kozocsa Sándor könyvjegyével. Szüry: 1632., Borda: 6941. |