99. árverés - 126. tétel
(Giovio, Paolo) Jovius, Paulus
Parisiis, 1538. Arnoldus & Carolus Langelier. |
63 lev. Példányunkból hiányzik hat (az a4-a6., valamint az utolsó három) levél. |
A szerző humanista történetíró, festő, Nocera püspöke volt. Számos munkája jelent meg nyomtatásban. Apponyi a mű ugyanebben az évben, szintén Párizsban, de más nyomdában napvilágot látott kiadását (1706.) ismerte. |
Szétesett XX. századi félvászon-kötésben. A címlap gyűrött, foltos, csúnyán javítva. Apponyi: 0., BNH Cat 0. |