155. árverés - 47. tétel
Jászay Pál
A magyar nemzet napjai a mohácsi vész után. Első kötet [unicus].
Pest, 1846-1849. Hartleben. |
1t.+(6)+536+(2)p.+5t. (kőnyomatok) A mű eredetileg hat füzetben jelent meg. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |