Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
155. árverés
Tételek [1-6]
Bibliofil kiadványok [7-8]
Botanika, kertészet [9-10]
Címertan [11]
Tétel [12]
Csillagászat [13-15]
Tételek [16-19]
Erdély [20-21]
Tétel [22]
1848-1849 [23-27]
Tételek [28-29]
Fénykép, fényképészet [30-32]
Tételek [33-35]
Grafika, rajz [36-37]
Tételek [38-41]
Hungarica [42-46]
Tétel [47]
Jogtörténet [48-52]
Tételek [53-55]
Magyar művészet a XX. században [56-58]
Kézirat [59-71]
Tételek [72-74]
Különleges ajánlások [75-78]
Tétel [79]
Lóismeret [80-82]
Magyar avantgárd [83-86]
Tétel [87]
A világirodalom remekei [88-93]
Tételek [94-97]
Mezőgazdaság [98-100]
Tételek [101-103]
Nyelvészet [104-108]
Oklevél [109-118]
Az Ország Háza [119-121]
Orvostörténet [122-124]
Ősnyomtatvány [125-127]
Őstörténet [128-129]
Tételek [130-136]
Régi Magyar Könyvtár [137-140]
Tétel [141]
Szecessziós könyvillusztráció [142-144]
Széchenyi István gróf és kora [145-150]
Szent Jobb [151-152]
Tétel [153]
Szőlészet, borászat [154]
Tételek [155-157]
Tankönyvek [158-162]
Tétel [163]
Térkép, atlasz [164-182]
Természettudomány [183-187]
Tétel [188]
Vadászat [189-193]
Tételek [194-199]
155. árverés - Tételek 194-199
194. tétel
Vajda János
Béla királyfi. Költői beszély hat énekben.
Pest, 1854. Emich.
Részletek >>
195. tétel
Virág Benedek
Magyar századok DCCCLXXXIV-MCDXXXVII. I-II. kötet [egybekötve].
Budán, 1816. Kir. Univ.
Részletek >>
196. tétel
Vörösmarty Mihál(y)
Czillei és a' Hunyadiak. Történeti dráma öt felvonásban.
Pesten, 1845. Kilián György.
Részletek >>
197. tétel
Vörösmarty Mihál(y)
Salamon király. Szomorú játék.
Pesten, 1827. Petrózai Trattner Mátyás.
Részletek >>
198. tétel
Vörösmarty Mihál(y)
Vérnász. Szomorújáték öt felvonásban.
Budán, 1834. Magyar Királyi Egyetem.
Részletek >>
199. tétel
(Zrínyi Miklós) Zrinyi Miklos, gróf
Ne bántsd a' magyart. Irta: ~. És most újjonnan ki-botsáttatott.
Maros-Vásárhelyen, 1790. (Ev. Ref. Koll. ny.)
Részletek >>